Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shufny

    őstag

    válasz themebuilder #11020 üzenetére

    Ja, például az Etymotic füleseken is látszik, hogy képtelenség műanyag házzal jó hangzást elérni. :U Mellesleg az M2 is alu.
    A lényeg meg:
    "This table is meant to only be used as a quick reference guide in the context of the review. The numbers are meaningless unless you know the reasoning behind them. I am sure most other reviewers will agree with me - no matter how high of a rating, in sound or value, we give to a particular product, always place your own personal preferences first. I cannot stress this enough - sound is a subjective thing and we all have our preferences. I try to be as objective as possible, but complete objectivity is completely impossible, so take the numbers with a grain of salt and read the text!"
    Ezt legyetek szivesek a továbbiakban nem elfelejteni. A pontban ilyen közel álló füleseknél inkább az dönt, hogy melyiket hogyan és mennyiért tudja beszerezni az illető. Aztán jönne a személyes preferencia, de sajnos ez eleinte gyakorlatilag ismeretlen.
    Egyébként a lista hiányosan és kicsit korábbi állapotában letölthető .xlsx -ként. Itt mindenki úgy formálja a listát, ahogy szeretné.

    A linkekkel meg nem tudom mit akarsz. Szeretem, hogy engem szapul mindenki, de azt állítani, hogy a HK -ból érkező Brainwavzok rákkeltőek (mert muszáj hajszárítás közben a füledben legyen, és utána meg is kell kóstolni ugye...), az teljesen alap dolog. Főleg mindezt erre alapozva. Miután kitárgyaltátok, hogy minden kínában készül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák