Új hozzászólás Aktív témák

  • bigmasterg

    addikt

    Nem tudja valaki, hogy véltelenül van-e CN40 a debreceni MM-ben ? :D
    ___

    ntomka mondta, hogy írjam be nyugodtan a topicba, úgyhogy beírom :))

    Kölcsön van most nálam az se315-je, arról írtam neki pm-ben az első benyomásokat :

    "Belehallgattam most és tényleg érződik a különbség azért. Shure sem hülye, hogy össze-vissza árazzon.
    Technikailag érezhetően gyengébb , viszont mintha kiegyenlítettebb lenne (legalább is több mély rémlik az 530ból).
    A megépítése elég korrekt, utána a B2 közbefogva sokkal gyengébb hatást kelt.
    A merev earhook nem tetszik benne annyira, ha úgy állítom az earhookot, hogy pontosan a fülemnél menjen el, rendesen oda simulva, akkor rossz szögben áll egy kicsit a füles és kényelmetlen. Ha meg a fülest állítom a fülemre, akkor egy 2mm-el a fülem felett kezd el az earhook kanyarodni.
    Amúgy a füles formáját jól eltalálták, belesimul a fülbe, jó formája van és nem is áll ki.
    Kábelezése is elég korrekt (B2 és se530 gyenge pontja)
    B2 kábele egyenesen gagyi hatást kelt utána, viszont a hangja megint más kérdés.
    Belehallgatom a kettőbe egymás után. Teljesen más karakter a kettő, de a B2-t (technikailag) egyből jobbnak találtam. Korábban is az 530 hasonlítgattam és tartom is, hogy kb. azzal egy szint. (nagyobb a tere és sokkal szebb magasai vannak, mint az 530nak. Illetve bármihez képest is szép magasai vannak. Középen és lent meg alul marad az 530al szemben.)
    315el meg nem látom értelmét hasonlítani. Sokan nem bírják elviselni a B2 karakterét, 'kezdőknek' egyértelműen a 315öt ajánlanám a B2 helyett. Aki viszont analitikust keres, annak egyértelműen best buy a B2 (aztán az megint kérdéses, hogy a kábele 1-2 évnél tovább bírja-e.)
    ˙"
    ____
    szerk.:
    (#23777) FR33:

    Valszeg' hangerő korlát van rajta beállítva. Állítsd át a régiót másra és jó lesz. (azt nem tudom már, hogy usa-ra kell ,vagy onnan kell el. Sosem volt sandiskem, csak olvastam)

    szerk2.: látom rájöttél. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák