Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karmaresz

    senior tag

    válasz Exodius #68463 üzenetére

    "Ha a hifi világban elérhető, szerényebb funkcionalitású, általunk már hallott DA konverterekhez kell viszonyítani, akkor leszögezhető, hogy a 4-600.000 Ft-os készülékeket semmivel sem múlja alul. Ha pedig az ipari oldalt nézzük, nos, ott ugyanilyen teljesítményadatokkal rendelkező interfészek jelenleg csak az 1 millió fölött érhetők el."

    Honnan származik ez a teszt?

    Mivel nem találtam, nem olvashattam teljes egészében, így lehet, hogy lemaradtam valami fontosról, de ekkora hasba akasztós szöveget ritkán olvasni. Kiráz a hideg ezektől az általánosításoktól, "írom a karaktereket, hogy teljen a hely, nagy szavakat használok, de nem mondok ki semmit egyértelműen" "tesztektől". :W
    Csak pár kérdés, ami bennem ragadt:
    Vajon aki írta, minden, az említett árkategóriában található eszközt tesztelt?
    Miért nem saját 200-400e Ft-os árkategóriájában veti össze másokkal?
    Miért fáj bárkinek, aki tesztet készít, konkrétumot írni?
    Esetleg fél, hogy a többiek besértődnek és nem adnak tesztpéldányt a későbbiekben, vagy így tud eleget tenni az adott eszközt biztosító importőr elvárásainak?

    Ez nem az ADI-2 Pro, hanem a mérhetetlenül felhígult tesztelői szcéna, a kétes minőségű és valódi érték nélküli tesztek, valamint az érdek-orientált tesztelők ellen szól.

    [ Szerkesztve ]

    Once, I thought I was wrong but I was mistaken

Új hozzászólás Aktív témák