Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ftiii

    csendes tag

    válasz Bodz #67521 üzenetére

    Ok várjunk :K

    Egyébként a mezei R2R 11-re gondoltam, de azért kérdeztem rá kicsit félénken, mert érzésem szerint az is visszalépés lenne.

    Annak meg nem sok értelme lenne, ha esetleg eladnám a TEAC-ot és vennék egy hasonlóan jót, hacsak az árából nem tudnék egy érezhetően jobbat venni, vagy olcsóbban egy hasonlóan jót fejes erősítő nélkül is akár és akkor a hifibogaram rágcsálhatna fejes irányban tovább :DD

  • ftiii

    csendes tag

    válasz Bodz #67521 üzenetére

    Sziasztok!

    Megjött a Violectric V100, még barátkozunk, de eddig nagyon szeretem.

    Eddig MOJO-val és NT-503-mal hallgattam meg, mindkettőről nagyon jól szólt.

    Amit szeretnék, mivel a TEAC-ban is van egy komoly fejhallgató erősítő, racionalizálnék a "láncon".
    Vagy vennék a TEAC árán egy jobb DAC-ot, vagy egy hasonló szintűt, mint a TEAC olcsóbban hálózati funkció és esetleg dedikált erősítő nélkül.

    Hangzásban a véleményetekre vagyok kíváncsi. Nem szívesen korlátozlak a kreativitásban Benneteket, tényleg az érdekel, hogy Ti mivel hallgatnátok. PL. a füleseknél amit eddig hallottam nagyon tetszett a FOCAL CLEAR és az ETHER C FLOW is, ami két teljesen ellentétes világ, szóval nyitott vagyok és sok minden bejön. A MOJO-t sem szerettem magában, de DAC-lént fenomenális olt a VIOLECTRIC előtt, vagy csak a leírások alapján a VIOLECTRIC-et sem vettem volna meg, mert azt gondoltam, hogy inkább a nyugis hangzás jön be, mégis nagyon tetszik.

    Szóval keresem az utam és abban kérem a segítséget, hogy szerintetek mit lenne érdemes kipróbálni hozzá.

    Füles Denon D7200 lenne és később egy nyitott mellé, amit még keresek.

    Eddig a saját beépíthető TENOR DAC-ját kaptam, mint ötletet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák