Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Honkydoo

    őstag

    válasz bkercso #50458 üzenetére

    Nem biztos, hogy jobb. (nem tudtam meghallgatni mi a kettő között a különbség)
    Ezt a megoldást elegánsabbnak gondoltam, azért választottam a beépíthető modult. Meg ez az audio-gd saját márkás megoldása, azt gondoltam ez jobban passzol a DAC-omhoz.
    Persze lehet az egész amit írtam bullshit. Szóval ha lesz tali és el tudok menni rá, és lesz valakinek spdif kimenetes xmos-ja hozza el, mert akkor meg tudjuk hallgatózni, mi a különbség.

    Ilyen upgrade-ről amit én csináltam (persze azért annyira nem nagy dolog) nem is találtam a neten sem info-t. Szóval már ezért is megérte! :) Én leszek az első aki írni fog róla, jajj de jó! :B
    Ha krichd1 kolléga nem javasolja, hogy írjak a szerviznek, még a mai napig is ott malmoznék, hogy miért nem megy. És persze, ha te nem nyugtatsz meg, lehet már szívgörcsöt kaptam volna (és/vagy valami nagyobb hibát vétettem volna ahogy az lenni szokott ilyenkor :W :W )

    Ja igen, az ott tényleg egy Green, az előző tulajtól van. :)

    Egyébként több ilyen kalandot nem hiszem, hogy véghez fogok vinni, túl drága és fontos nekem ez a kis DAC, mint hogy elrontsam. :K

    Szerk.: Pedig még van egy tüskesor amit nem tudok, hogy mire való. :)) De majd mindig ráverek a kezemre, "Rossz, nem szabad!" vagy valami. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

Új hozzászólás Aktív témák