Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krichd1

    addikt

    válasz .DLL #41209 üzenetére

    Tényleg, bocsánat, ott is van vessző. :B
    Szerkeszteni nem tudok, de így már nem is szükséges.

    Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

  • tilla311

    tag

    válasz .DLL #41209 üzenetére

    "Egyébként tudom, ez mind "kiskínai" [link]"

    Jaj, ezt a linkedet nem is láttam az előbb a hozzászólásban. Jó, azért én nem fogalmaztam ennyire általánosan, hogy minden, amiben WM8740 és DIR9001 van, az mind Kiskínai, mert ebben a listában pl ilyen is van, meg teljesen mások is.

    Én úgy vettem, hogy az a Kiskínai, ami WM8740, DIR9001 és én még hozzávettem a PCM2704-et is, és azt, hogy milliméterre ugyanaz legyen, mint amit Krichd is mond, és minden alkatrész és csatlakozó ugyanott legyen rajta. Ami szerintem nem szavatolható, hogy minden alkatrész az alap chipek kivételével konkrétan ugyanaz legyen. Így én ezt a design-t tekintem Kiskínainak.

    Egyébként ennél még egy fokkal rosszabb a helyzet sajnos: ha megnézitek az eBay-en kijövő találatokat, kb 50%-nál egy olyan szöveg van, hogy az USB chip "egy CM102S, ami hasonló kondíciókkal bír, mint a PCM29xx". Ehhez képest a fotókon jól láthatóan egy PCM2704 van a lapon. Szóval vagy a szöveg hibás kb az összes hirdetésnél, vagy a képek, vagy ez a CMI chip ugyanaz, mint a PCM, és akkor megint tanulok valami újat. :)

    .DLL, még annyit ahhoz, amit írtál, hogy szerintem azért nem elég a WM8740-et és DIR9001-et nézni a Kiskínainál, mert pont az USB része, a PCM2704, ami a szűk keresztmetszet. Egyrészt nem is aszinkron, másrészt pedig 16bit/48k, aminél a WM8740 meg sokkal többet tud. Szóval igazából ezért lenne jó az Xmos-szal házasítani.

Új hozzászólás Aktív témák