Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ntomka

    nagyúr

    válasz Shufny #2056 üzenetére

    Háát, azt látom, hogy ha külön dac-ot és külön erősítőt veszek sem jövök ki olcsóbban. Jobban a számat meg a böszme nagy erősítőkre húztam, amikben még DAC sincs. :) Ez az audinst egyre jobban tetszik, ahogy olvasgatok róla. :B Egyébként tisztában vagyok vele, hogy ha adott egy hangkeltő, akkor általában közel annyit rá kell költeni a meghajtásra, hogy kihozzuk belőle amire képes, erről pont beszéltünk is fi:zi'k-kel, mikor átvettem tőle a K601-et. :) Szóval még ha nem is tetszik a történet, valszeg le fogom nyelni az árát ennek az audinst-nek, ha hasonló áron nem tudtok jobbat ajánlani. Meg aztán azt is remélem, hogy nem lesz rövidtávú befektetés ennyiért, mert annak nagyon nem örülnék. :) Még talán annyi a kérdés, hogy az USB áramforrása mennyire elég neki?

    "Arra azért számíts, hogy valószínűleg ~48k -nál lesz vége ÁFÁ -val együtt."

    Sajnos erről van sejtésem. Ki lehet kalkulálni valahogy az ebay-es árból, hogy mennyi lesz a vége? Tudom, hogy simán az árat nem elég átváltani, mert arra rájön az említett adó is.

    (#2055) baluka26: Meg is válaszoltad a kérdésem. :R

    [ Szerkesztve ]

    ツ Headphones on - World off

  • baluka26

    veterán

    válasz Shufny #2056 üzenetére

    Használtan, hedfájról kijöhet olcsóbban :)
    Persze, ha nem óckodik a használt áruktól.
    ntomka: Én úgy emlékszem, hogy azt olvastam, hogy megy simán USB-ről. Nem vagyok 100% biztos benne, meg kéne kérdezni valakit, akinek van :)
    Ez pl romániában van, 120 euróért. Én vinném kapásból, ha ez kellene nekem.

    [ Szerkesztve ]

    They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Új hozzászólás Aktív témák