Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz szilu7 #15501 üzenetére

    Taliztunk már élőben, tudom milyen ember vagy. Kifejezetten szimpi. Ez inkább megelőzés volt ;)

    Tudom,h jó a füled, ezért is fogalmaztam igy, mert egyszerűen csak másra figyelsz.

    Saját hangfalas láncomon simán kijönnek az USB kábelek közti difik. Contaxgnél is. Egyszer eljösz, és csodálkozunk :) Az a baj,h az USBn usb audio v miféle adatként megy a cucc, alacsony jelszinten, az igen koszos árammal párhuzamosan. Simán beleszólhat, már elméletben is.(mivel nem csomagkapcsolt adatként megy az info, legnagyobb meglepetésemre) USB kábelben ott is van némi furcsaság, hogy van egy kb 3 méteres USB kábelem, és vannak olyan doksik, amiket 5x kinyomtatok, és hol ilyen, hol olyan hibával nyomtatja ki. Pedig ebben még ráadásnak adatként megy...

    Füleserősítőm, az asussal, hd600al most ott tart, hogy az ICre figyelni kell, de még pl tápkábelt nem is jutott eszembe cserélni. Champon belül egy kellemes alap kábel van, ami nagy láncon bejött, de ez inkább megnyugtatás, mint valós igény.
    kis wolfi, k701el szinte érzéketlen volt az IC csereberére. De k701el már az olcsó, primitiv USB reciverek hibája kijött. Ezek szerintem annyira rosszak, hogy nem lehet észrevenni ilyen kábelezési dolgokat. (egyúttal számomra hallgathatatlanok)

    Ettől olcsóbb füleserősítőknél kizártnak tartom,hogy analóg kábelezésből bármit észrevegyek. Ettől jobbak meg nyilván egyre többet megmutatnak az eszközök tudásából, és egyúttal rámutatnak a láncban levő hibákra.

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Új hozzászólás Aktív témák