Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz Freddy76 #3767 üzenetére

    Leirtam mindent targyilagosan. Az elonyoket, hatranyokat. Nyilvan elonyosebbnek tartom osszessegeben, hogy lecsereltem es megvan.

    Nemtom mennyivel jobb, hogy vki vesz vmit, agyonajnarozza, aztan eladja, majd elkezdi szidni. A poen, hogy meg a hirdetesnel is megy ez a hude jo ez nekem. En oszinten elmondom rola a velemenyem. Erdekes, hogyha az ember realisan meglatja a rosszat is is vmiben, es nem csak a jot, akkor az tuti csak szar lehet...

    Reszedrol az elejen is mondtam, hogy nem eri meg az arat, es vegyel em10et. Ha nincs ra lehetosegem, nem is valtottam volna. Az em5 es az xt1 is remek masina, nem lesz egyik sem korlatja semminek.

    Az xe2 a zoomal a nyero kulson kivul nem lesz semmivel se jobb kepben, mint az mft fixekkel, ellenben joval nagyobb. A kezdeti lelkeses utan majd jon a minek cipelek nehezebb vasat dilemma, majd rajossz, hogy elonyod is legyen a rendszerbol kellene egy fix, meg nem artana rawba se fotozni a jpg vizeffektje miatt, ami zavarni fog neha. Ha nem hasznalod ki az elonyeit, csak a hatranyok maradnak idovel.

    [ Szerkesztve ]

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák