Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • centrino

    aktív tag

    válasz taranis #21436 üzenetére

    Csatlakozom én is, teljesen más nagyon jó munka mellett igazából párom munkájához segít be a jó képanyag.
    Régóta már hobbi is, szóval a tanulási görbe még "belátható" ha még jobb minőséget szeretne az ember.

    A videózást viszont teljesen elengedtem. Rá voltam pörögve, hogy akkor Davinci Resolve, Moza Air, Rode mikrofon, videóvágás, led fénytechnika... és rájöttem, hogy annyival de annyival durvább tanulási folyamat ha valóban minőséget is szeretnék csinálni. és az hogy együtt a fotó/videó... Uram irgalmazz, senkinek nem kívánom azt mondjuk egy esküvőn. Könnyen belecsúszhat az ember abba, hogy úgy fog kinézni mint egy zenebohóc, hogy még a füléről is egy lámpa fog lógni a hóna alatt meg egy monopod. :) Persze tisztelet és hatalmas elismerés annak aki erre képes.
    Laza 1000 óra különböző tutorialok, gyakorlás, 1-2m alsó hangon eszközökre, nem beszélve h akkor komplett új pc sokkal durvább hardverrel, h ne őszüljek meg videóvágás közben... nekem nem ér annyit. Inkább minél több fotózás, workshopok, gyakorlás, stúdiótechnika...

Új hozzászólás Aktív témák