Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cousin333

    addikt

    válasz DonRazzino #19948 üzenetére

    Én pont a napoban vettem innen: [link] 2 darabot, de már korábban is vásároltam tőlük (a sárga Patonából szintén kettőt). Utóbbiakkal még nem volt gond, az előbbeket meg még ki sem próbáltam, csak a feltöltésükig jutottam el. Megrendeltem, 1-2 nap után jött is, nem volt semmi gond.

    Nyilván a gyári akkumulátor a legjobb, aki biztosra megy, az azt veszi. De egyszersmint ez az a termék, amivel a gyártó némi mellékest keresne: jelentősen túl van árazva. A gyári W126S árából legalább 4 db Premium Patonát kapok. A feszültség-karakterisztika nem olyan, mint a gyári, ami miatt sokáig max tölöttséget ír, majd nagyon hamar lemerül, ellentétben a stabilabban viselkedő gyárival. De a hővel eddig nem volt gondja (még a "sima" sárga cimkéseknek sem) még némi 4K video mellett sem. Nem melegedtek, dagadtak meg és hozzák a megadott kapacitást (ami kétségkívül kisebb, mint a gyári, érzésre kb. 10%-al...)

    Ha a gyári 30-40%-al kerülne csak több, akkor azt vennék, de nem ez a helyzet. Persze "Sánghájbó'' 2000 Ft-ért 3 darabot" én sem vennék, az már a másik véglet.

    [ Szerkesztve ]

    "We spared no expense"

Új hozzászólás Aktív témák