Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • makszi

    aktív tag

    válasz Casto #17944 üzenetére

    Szia!

    Én nagyon hasonló utat jártam, be mint amit te leírsz. Nagyon régen DSLR, majd lett Fuji XA1, XE1, majd XE2, de közben nagy lett az igény a FullHD 60p videóra.
    Ezért sokáig két gépet tartottam fel. Videóra Pana GH1 majd GH2, LX7 de meguntam a sok macerát a két géppel, nem lehet egyszerre videózni is és fotózni is. Legalábbis én nem tudtam.
    Ezért több mint egy évig egy Sony RX 10-em volt nekem is, és majdnem megvettem a mark2-őt, amikor megláttam az X-T20 bejelentést. Rögtön eldöntöttem, hogy a 38Mbps FullHD 60p nekem elég és az AF sebesség is rengeteget fejlődött na meg a Fuji színek illetve profilok nagyon-nagyon hiányoztak.
    Ma egy hete van meg az X-T20. A 16-50-et lecseréltem egy 18-55-re és vettem egy 50-230 low buget telét.
    Eddig nem bántam meg.
    Azt viszont nem tudom, hogy egy műkorcsolya csarnok fényviszonya hogy viszonyul egy sportcsarnékhoz.
    Ha érdekel tudok küldeni videót amit sportcsarnokba csináltam a sötét telével 120-180mm-en.
    A tánc könnyebb abból a szempntból, hogy egy színpad tuti kissebb mint a jégpálya és hát nem is mozognak olyan gyorsan a táncosok mint a korisok szerintem.
    Látatlanban azt mondanám, hogy neked ha messziről kell videózni, akkor az X-T20 az alkalmas a feladatra, de egy 55-200 3.8-4.5 teleobi kell neked, vagy ha a pénzed engedi akkor egy 50-140/2.8(gondolom ez nem játszik, mert akkor az X-T2 is játszott volna korábban :) )

    Sokat írtam, nem tudom tudtam-e segíteni... Remélem azért egy kicsit igen :F

Új hozzászólás Aktív témák