Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pethob

    aktív tag

    válasz b.vr #16902 üzenetére

    Te már a 16898 hozzászólásodban abbahagytad a vitát és elvesztetted a fonalat, amikor érvek helyett elkezdtél azzal foglalkozni, hogy a vitapartnered állítsd be hozzá nem értőnek, hátha akkor te lehetsz az okosabb. Utálom ezt a sunyi stílust. A buta seggfejek sajátja. Természetesen Te vagy az egyetlen üdítő kivétel a földön, mert te okos vagy, a legjobb fotós Lovegrove-tól keletre, és isszuk minden megnyilatkozásod. Szóval véletlen se vedd magadra a fenti jelzőt!

    Nem nagyon érdekel ki mit ír az MFT topicban. Főleg, mert ott az IBIS inkább hit kérdése. (És mellesleg az MFT szenzornak még kell +1-2 generáció az APS-C hez képest, hogy ISOra lehessen építeni a rendszert) Igazából az se érdekel ki mit gondol itt. Szívesen leírom a véleményem a Fuji X rendszerről ide, akkor is ha ez téged zavar. Hátha alakítja kicsit a köz gondolkodását.

    Állításoddal ellentétben én pontosan értem miért linkelted a videót, szerintem azt is leírtam pontokba szedve, nogy miért nem meggyőző példa.

    Én pillanatnyilag elhiszem a Fujifilm mérnökeinek, hogy tényleg átgondolták a fuji x tervezésekor az IBIS használatát, és látva a technikai folyamatokat tudatosan elvetették azt a jobb képminőség érdekében. Teszem ezt annak ellenére, hogy 640k sem lett elég mindenkinek, és hogy VW dízelekről is kiderült, hogy direkt hülyének nézik a világot. Szóval, lehet, hogy csak tévednek, lehet direkt átpaliznak. Még az is lehet, hogy én vagyok Gregory Heisler egy fake id mögé bújva. Te dolgod kinek mit hiszel el!

    https://www.flickr.com/photos/pethob

Új hozzászólás Aktív témák