Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz papaya #16589 üzenetére

    1: normáls módban asszem úgy van, hogy fél perc "üresjárat" után visszaveszi a fogyasztást, sajnos elkezd szaggatni a keresőkép. Én se láttam még ilyet más Fuji vázon, itt sajnos ez van. Ha lenyomsz egy gombot (expógomb félig pl) azonnal abbahagyja. Boost módban nem csinálja egyébként, kapcsold be azt, ha zavar.

    2: user error szagot érzek, nekem mindig azt mutatja, ami a képen lesz. Kikapcsolható ez egyébként valahol a menüben, de fejből nem vágom a nevét (gyorsgombra raktam pedig, mert vakuzáskor általában ki kell kapcsolni).

    3: nem tudom, nem néztem még. Expót látod a képen látod, zebrázni nem zebrázik (kiégett részek mutatása), belenagyítani sem lehet tudtommal videó közben. Ez utóbbiért kár.

    4: mindig JPG-et mutat vissza. Sima RAW esetében az abba ágyazott kisebb méretű JPG nézőképet. Ezért is érdemes Fine+RAW-ba lőni, a teljes méretű Fine JPG-en jobban le tudod csekkolni az élességet.

    A zaj ízlés kérdése, lumizajban persze hogy rosszabb, mint a Fullframe 6D, színzaj viszont alig van.

    Az applikációval lehet valami frissítési macera, régebben gyorsabban csatlakozott nekem is :(

Új hozzászólás Aktív témák