Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz Scharm1976 #11506 üzenetére

    A 35/1.4 az a fix, amit általában minden Fuji X tulaj kipróbál egyszer, már csak az ára miatt is. Aztán sokaknak vagy elmegy a kedve tőle az AF miatt (pedig szerintem teljesen jó egy modern vázon az a sebesség), vagy egyszerűen még nagyon pénztemető lesz a hobbi és lentebb/feljebb körbeépíti, mondjuk egy 23/1.4-gyel és/vagy 56/1.2-vel. Vagy épp X100 variánsra vált. Vagy 18/2 pankákára. Vagy a pici 27-re.

    Ez a jó a Fujiban, szinte a bőség zavara az objektívkínálat, már ahhoz képest, mennyi idős rendszer. És igazából annyira jók ezek az objektívek, hogy az ember legszívesebben kipróbálná mindet, de ezt az esetek nagy részében csak úgy tudja finanszírozni, ha csere-berél.

    Más: pont a 35/1.4-ről jut eszembe az, hogy a héten összefutottam egy fotómmal az egyik újságban. Ez a 35/1.4-gyel készült fotó volt az, és az újságíróval történt csörte után az derült ki, hogy a helyi horgásztársaság "nyúlta le", küldte el neki a cikkhez. Velük viszont nem fogom (nagyon :D) összerúgni a port, végül is én is évek óta engedély nélkül mászkálok körbe-körbe a tavukon :))

Új hozzászólás Aktív témák