Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Clemi

    veterán

    válasz silmatauki #11378 üzenetére

    Köszi a tanácsot mindenkinek és neked is #silmatauki!

    Valahogy én is inkább arra hajlok, hogy fixekkel vágok neki a Fuji korszakomnak. A 27, a 35 és a 60 ami nem hangzik rosszul, de a 27 helyett mi lehetne ami nagyobb látószöget adna és fényerős, na és persze rajzol mint a penge? Valami makró is kell az tuti, meg a 60 fölé is majd később, valami kistele portrézni (feltéve ha nem inkább egy 2,8-ad zoom tele lesz)

    A 18-55 minta képeit néztem, hát nem szálltam el tőle az tény. Ami mellette szól mindenképp, az viszonylag nagy fényerő bár ez is akkor lenne igazi, ha végig f2,8 lenne.

    Indulásnak a műanyag kitobi mellé a 35/1,4 jól hangzik főleg hogy a DSLR-en most is van egy 35/2-es obim és nagyon bejön az a látószög. A 27-et nem tudom, mert volt egy 28/2-es üvegem is, azt eladtam, mert valahogy olyan se nem nagylátó se nem normál olyan semmilyen látószöget adott.

    Nem tudom mennyire elrugaszkodott kérdés, de tényleg nem tudom: 3rd objektíveket lehet egyáltalán használni az X rendszeren? Ha igen melyik fajtákat és milyen adapterekkel?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák