Keresés

Aktív témák

  • badamoa

    tag

    válasz MoneyM #3 üzenetére

    Valóban fizetős, de van egy ingyenesen használható része (PE? vagy mi a neve... bocs utánna kell néznem) -mert ha meg akarod tanulni, arra jó. De szerintem keresgess a neten, igaz magyar nem sok akad. Én bementem egy boltba, és a gyermekemnek megvettem a DELPHI kézikönyvet. Igaz 8500 Ft, de a tanfolyam több lenne. Ezzel el lehet indulni. Ha már elindultál és konkrét kérdésed van, akkor célszerű ide jönnöd kérdezni, mert addig csak általános szövegelés a válasz - az meg nem tanulás ugye :) Egyébként van delphivel foglalkozó portál, vagy fórum ahol sokat tanulhat az emberfia. Szerintem ne add fel. A freepascal meg azért is jó lenne, mert a Delphi alapja a Pascal, tehát jó lenne az elején megtanulni a dolgokat és nem a közepébe ugrani. Ha hazamegyek nézek valami használható doksit. Esetleg szólj rám (badam@t-online.hu és/vagy badam@teva.hu). Elküldöm....:U
    Föccer-nek meg annyit - Ha nem próbálkoztál vele, akkor nincs is komoly tapasztalatod szerintem (bocs ha nem igy van). A súlyemelő is kilöki a súlyt könnyen - én meg belehalnék....

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Nincs más hátra - mint előre

  • kovsol

    titán

    válasz MoneyM #3 üzenetére

    én speciál a suliban tanultam pascalt és delphit is!
    rengeteg jó könyv van egyet vegyél meg és tanulj.

    elsőként szerintem nézd át a föbb parancsokat és azt, hogy is épül fel egy program.

    nézd át a válltozó tipusokat kezdetnek, és a ciklusokat

    mellesleg delphit csak ajánlani tudom nagyon egyszerű a használata ha már rendesen értes pascalhoz és ez már rendesen winfosos alkalmazás

    May the Force be with you!

Aktív témák