Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danny750

    őstag

    válasz legiaap #8526 üzenetére

    Én nagy nehezen találtam egyet 2hó keresgélés után! Elég jó a tudása is a zárt oprendszerek között.(linux,wlan,szép nagy kijelző 2,4",minőségi készülékház és 3napot simán elmegy!)
    A hardveraprón találtam egy motorola fantól vettem! XD
    Szerencsére szép karcmentes, nekem a külseje is nagyon bejön! Majd rakok fel róla ide is képeket! Sajna sokat kell keresgélni!(nagyon ritka telefon ,sajna magyarországon igazából alig forgalmazták ,de azokat is főleg Amcsiból hozták be és raktak rá magyar softot)
    Ludsimon:Pontos összehasonlítást csak úgy lehet csinálni ahogy írtad ,de sajna ennyi telót egyszerre nemtok tartani ,nincsen meg a keretem rá! Viszont én sok hasonló képeket lőttem a telókkal! És a makrót se tud minden teló! Nézdd meg ,hogy taljes méreten a Zn5 képén a tárgyak szélei nem életlen pacák ,hanem teljesen élesek!(pl: nemcsak a virág közepe éles hanem a szirmai szélei is) Ezt én eddig egyik telómmal sem tudtam elérni ,makróban még a d900i-m csinált hasonló képket! Én így látom! Nem azt mondom ,hogy biztos-ezt a telót azét vettem ,mert sok képnézegetés és fórumok olvasása után erre jutottam! Videó része semmit sem ér,(bár simán bírná a vga-t) de fotóban nekem most nagyon jó! (532mhz-es proci azért elég lenne) :C
    Viszont az N79 is nagyon jó!
    Az arena meg sajna nagyon gyenge, az meg videóban domborít ,de sajnos az az emberek 10%-ának fontos kb!

    [ Szerkesztve ]

    >>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

Új hozzászólás Aktív témák