Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Quasi_modo #30136 üzenetére

    Akkor jó, nem volt hiába. :)

    (#30137) mobilefan: Pénzt nem nagyon kaptunk, viszont a kirándulás mindenért kárpótolt. :)

    (#30139) jacis: Igen én is így gondolom. Zenekarunk tagjai választás elé kerültek vagy Kínába vagy Németországba, de az egyikbe fel kellett iratkozni, mert két túrnét csináltunk egyszerre. Én kapásból Kínát választottam. Még szép. Csak a telót vittem magammal(megbíztam benne :) ) egy pótakkuval, laptop sőt még pendrive sem volt nálam. Volt elég tárhely a telómon. (Azért nem volt feltétlen kötelező választani, volt aki sehová sem ment)

    (#30140) matyi19: Ha nekem szántad, akkor köszi! :R Ha lesz jövőre is, akkor megyek megint. Egyébként országszerte több magyar zenekar is volt kint majdnem egy időben. Lehet politikai vonzata is van a dolognak? :U Magyar - Kínai kapcsolatok ápolása kultúrális szinten.

    (#30141) stickrs: Hát megfogtál. :) A csajok nem azért álltak meg, habár megnéztük rohanás közben.
    Én ezt találtam. Sajnos nem kóstoltam ilyesmit míg oda voltam.

    (#30142) BalanceR: Látom igazi szakértője vagy a témának. Nem Kínában élsz véletlen? :D

    (#30143) Kasya: :R Lesznek még, jól bespájzoltam. :D

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák