Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DemonDani

    addikt

    válasz Blyan #21213 üzenetére

    Kellene ott még 1-2 dolog a 920-ból, pl az f/2.0 is elképesztően sokat dobna este... a BSI szenzorrol meg ne is beszéljünk már...

    [ Szerkesztve ]

    NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

  • MR007RM

    addikt

    válasz Blyan #21213 üzenetére

    [I]Nokia 808 PureView
    Az a képstabilizátor bizony jól jönne. A záridőt nem tudom befolyásolni, talán ha sorozat módra kapcsolok kitudja. Az utolsó sorozatnál az első automata mód azért befürdött. Talán a fókusz csúszott el a bemozdulás miatt.

    Na még egy amit kihagytam hogy ne legyen uncsi. Ez is a templomnál egy másik oldalon.
    gyári automata éjszakai
    iso 50
    iso 100
    iso 200
    iso 400

    (#21214) legiaap: Lehet csak a 41MP miatt szerepel viszonylagosan jól. Meglátjuk ha kihozzák a Lumia változatot. Akkor kiderül még pár dolog.

    (#21216) Wa2x_: Ja egy kivétellel jók az automaták. Persze azt is el lehet szúrni. :) És mindezt némi pia után készítettem. Lehet jót tett. :U

    (#21217) DemonDani: Ami a fényerőt illeti ha nem csak iso-t állítottam volna, akkor talán szebbek lennének. Állványról képes estéből hajnalt varázsolni a csúszkák felnyomásával. Már készítettem korábban olyan fotót. Már ha van némi fény abból tud jóval többet kihozni. Talán a Camera Pro-val még kihívom a sorsot egy jó témán kézből és állvánnyal feltunningolva. :) És ilyenkor a legszebbek a színek éjszaka vaku nélkül.

    (#21218) Blyan: Én azért is vagyok annyira elkeseredett, mert nálam a vastagság sokadrangú. Szívesen fogdosnék egy akár 82MPx-es változatot is a kezemben még jobb kamerával. Innentől már ezen is lehetne változtatni, a technika adott. Hozzá 2-3 GPU együtt......

    (#21219) DemonDani: Hát igen állvány és megfelelő beállítás esetén jóval melegebb színek is jöhetnének. Talána Camera Pro-val utánanézek.

    A katt után levegőt sem vettem, talán a szívverésem is leállt. :D

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák