Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz irgum #26983 üzenetére

    Nálam ezaz egész a fotókról szól, mit tudok kihozni a masinából. Nem pedig arról hogy a legbutább módban mit tud és azt bizonygassam mennyivel jobb a másiknál. Aki méreg drága masinát vesz is a fotói érdeklik nem pedig az hogyan készítette. Én ezt a telefont fótóügyben kamerailag nem minősítem le. A célom a legjobb megörökítése, az pedig soha a büdös életben nem lesz, ha magamat nem teszem oda fejben. Mert csodák nincsennek. És ezt nem egy fényképezőkhöz értő mondja. Ha az automata módot veszem is célba azt is aktiválnom kell, ránéznem, nyomkodnom. Azt se tudod a gyáriban hogy néz ki! És mint mondtam a CameraPro-ban nincs is olyan. Mindig mikor bekapcsolom a kilépés előtti állapotot hozza be és csak egy-két dolgot szoktam pöckölni, mert minőségileg mindig ugyan olyan, csak a fények, eltolás, makró-táj....szóval nincs nagy állítás. És mindig van pár mp ha döntök.

    A telefonteszteknek ne dőlj be. Kamu az egész. :K

    Ahogy ígértem új fotóim.

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák