Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz legiaap #16749 üzenetére

    Nem dehogy. A legutóbbinál direkt magammal vittem a munkahelyre, hogy hazafele csináljak egy jó fotót. A Camera Pro is kapott frissítést így kedvet is kaptam hozzá. Mellesleg nem láttad még az állványomat, barkácsolt és a kabátzsebemben simán elfér. Korábban már volt itt linkelve a fotóim közt kicsit lejjebb.

    És még ha igen lenne miért olyan furcsa. Estefele nélküle csak gyatra fotók készíthetők. Nem kell sokat pöcsölni vele, pár perc és meg is van egy rakás előselejtező, elő-közép majd döntős fotóversenyző. :DDD Ha van időm mostanság szeretek játszani vele, mert még nem untam meg. De majd az is eljön egyszer.

    (#16751) hage: Igen tetszik nekem is. Érdekes hogy a progiban lévő csúszkák, finomhangolás is mit tud változtatni a dolgokon. A színtelítetség fel, kontraszt csak közép és élesebb az egész. Izgi mert azért mindig kell egy kicsit mozdítani, változtatni a helyzethez, és persze az is a progi készítője mit művel még a progival minőségileg. :K

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák