Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz ansell #34428 üzenetére

    Night Agent egész jó volt, ez most friss. Jobb, mint az utolsó évad Jack Ryan (na jó, ezzel nagyon mélyen volt a léc, pedig az is ígeretesen indult). Shadow & Bone-t néztük most még meg, de az gáz, az első évad is inkább érdekes volt, mint jó, de ezzel végképp beleállt a földbe. Múlt héten, a műtétre várva meg letoltam az összes Altered Carbont még egyszer, azt érdemes volt újranézni (még ha a második évad jóval gyengébb is). Amúgy nekem az élőszereplős Cowboy Bebop is bejött. Ja, meg újranéztem tegnap a teljes IT Crowdot is, kb 10 éve láttam, már nem volt meg minden részlet bennem. Most valami kislányosban gondolkozom, kinéztem a Jane, the Virgint, majd meglátjuk, milyen lesz. Felkészül az Outer Banks (abból még semmit nem láttam), illetve a You (első évad megvolt). Ha még nem láttad, akkor a CP2077 animációs sorozat is kötelező darab, illetve Ghost in the Shell SOC is van fent. Guilty pleasurenek meg ott a Cobra Kai. :D Hú, tényleg, abból sem láttam még az utolsó (2?) évadot. Na, ok, időmből kitelik, varratszedés csak jövő héten, meg 8 hét térdsín, addig tutira nincs meló. Szóval rövid lesz ez a DLC, de legalább haladok az FH2 + FM6 grinddel. FM5-ben már csak valami 60 verseny hiányzik, meg egy nagyobb acsi (a 8 fullos affinity, de 6 már megvan belőle), illetve most, hogy újra mennek a szerverek, megnézem, hogy a tuning/festős acsikat ki lehet-e még ütni benne dupla accounttal.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák