Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz iwu #22039 üzenetére

    Érdekes, igaz én csak egy ezer éves Logi MOMO -val próbáltam de nagyon nem adja ez a játék kormány+pedállal. A kontroller finomhangolva meg persze egy kis gyakorlással elég ügyesen lehet adagolni a gázt,fék, kormányzást kontrollerrel is. JimmyB youtubeos ilyen mindenes vezetős játkokkal játszik meg komolyabb simekkel is. Van vagy egy 5millát érő szim gear-je és kontrollerrel amivel kb sose játszik meg nem is állítgatta 1sec-cel futott rosszabb köridőt mint a szimes kormány cuccával Asetto Corsa-ban. Az élmény persze szim cuccal a legjobb nah meg persze ha van VR támogatás meg VR cuccod. Szerintem egy ilyen arcade-sim keverékhez kontroller tökéletes, persze lehet egy G27+ kormánnyal megváltozna a véleményem :D De lehet el kezdek kacsingatni ilyen Asetto simekre így beszerzek egy komolyabb kormányt és én is ezeket a Fanatec-eket olvasom meg látom hogy mondják, hogy a legjobbak ha direct drive-os cuccra nincs pénze az embernek.

    ui.: Pl itt FH4-ben nekem a kontroller rezgése elég jól vissza adja, hogy mikor csúszik és mennyire az autó(a rezgés gyengébb, erősebb, "szaggatottab", folyamatos stb) A joy-al való kormányzást kellett megszokni 0deadzone-nal nagyon finoman használva szépen belehet venni kanyarokat nagy sebességnél is.

    [ Szerkesztve ]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • Boti80

    lelkes újonc

    válasz iwu #22039 üzenetére

    Ez melyik típus pontosan? Hát igen ,kormánnyal mégis csak valósághűbb/életszerű azért .

Új hozzászólás Aktív témák