Keresés

Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Dzsekó #5013 üzenetére

    Ideiben mi a vitatható?! Nem állt ott Msch? Tavaly alonso verseny közben szerencsétlenkedett és mivel mclaren fan vagyok anyáztam is magamban, de szándékosan feltartotta a mögötte lévőket lol már :C talán nyerni akart(és ha nyer szerintem meg is büntetik), de ha itt tartunk Msch is szándékosan feltartotta Alonsot idén imolában zárjuk ki mindkettőt ! Tavalyi incidens egyértemű persze, meg amikor misi ralfal együtt majdnem balesetet okoztak akkor azért is zárjuk ki. A köv versenyen meg megkérem super aguriékat hogy grillpartit szervezzenek egy merci motoron(vagy ami most elfüstölt) az egyik kanyarban az időmérőn jó? Mert az nem egyértelmű ha ott áll vki.
    Ja és a 3 legjobb eredmény elvétele 10 helyes büntetsét jelent és jelentett volna mschnek is jó reggelt. De nem Te megint azzal jössz hogy meg se kellett volna büntetni.


    LOL ami itt megy a vörös köddel elborított topikban. Szerinetm az a bajotok hogy alonso túl simán/szabályosan nyer, nem kell hogy a csapattársa elengedje stb. Tavaly én is elvakult voltam de ennyire közel se... az igazság az hogy alonso rohadtul megérdemli a mostani vbket a teljesítménye alapján, eddig jobban mint msch(szar a gumi szar brühühü) vagy kimi(igen ő is mert szeret lógni pl a tesztekről). Így a pajesz meg a nagy arc a jelenlegi legjobb autóból ki is hozza maxot és majd visíthattok leglább év végén hogy e miatt nem nyert msch vb-t mert ''kizárták''

    Bocs az erős stílusért így talán áthatol a ködön. Én befejeztem ami itt megy az nem elfogultság már..ferrari dolgozók vagytok valljátok be

    [Szerkesztve]

Aktív témák