Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz patomi #16127 üzenetére

    Hát annyira jutottam vele, hogy már van, csak be kellene csavarozni a helyére és kész, csak ez engem megfog. Nem tudom mi a trükkje neki....

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz patomi #16127 üzenetére

    Egyszer én is jártam hasonlóképpen, akkor is én voltam a bűnös, pedig nem 100%-ban.
    Nyár közepe, faluban balos kanyar, egy biciklis, három autó, én mentem leghátul. Kerülték a biciklist szép sorban a kanyarban. Első satu, mert eszébe jutott, h kanyar után rögtön bal oldalt van egy bolt és be akar oda menni, második satu, én meg a bringásra figyeltem, mert akkor épp én kerültem. Egy pillanat műve volt az egész, lehetett talán 1-2 mp. Már csak azt láttam, h előttem állnak a fékben. Kormány balra el (még jó, h nem jött szembe senki), persze elkaptam a kocsi jobb elejével a középső autós bal hátulját. Az első autós meggondolta magát és gyorsan továbbállt, a biciklis szintén eltekert megállás nélkül.
    Rendőrt hívtam, rábaxtam. Nem tudtam megállni, ennyi. Persze nem lett nagy kár, a középső kocsinak (kis furgon) csak karcolásai lettek, még csak be sem horpadt. A jobb első sárvédőm az ment a kukába, ahogy az ablaküveg is, mert a visszapillantó be***ta.
    Szerencsére csak az ijedtség volt nagy. Főleg, hogy asszony ott ült mellettem. :) Az eset után egy hétig nem ült be mellém. De ez már jó rég volt. Kár, h akkor még nem volt ennyire elterjedt a dashcam.

    Ma csak két szabálytalankodót kaptam lencsevégre. Egy piroson áthajtás (természetesen Audival) és egy kis szutyuki megelőzött lakott területen belül kábé 70-el. Csak tippelek, mert felvétel szerint én 49-50-el mentem.
    Az ilyen videókat szépen elmentem itthon. Van már néhány tucatnyi, pedig én aztán tényleg nem megyek sokat, akkor is inkább csak városban.

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák