Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    Gondolkodom a gém megvételén, most így videók alapján eléggé tetszik, viszont steamen 59%-on áll és a legtöbben azért húzták le, mert a netkapcsolat állítólag egy nagy ratyi a p2p miatt. Laggol, akad, disconnectel, stb. Ez javulni látszik, vagy mi most a helyzet ilyen téren? Valóban annyira laggos? Így videókból nem tűnik annak, pedig több órás streameket is figyelgettem és ott sem panaszkodtak egyszer sem, hogy lagg miatt halna meg vagy ilyesmi.

  • Yodamest

    addikt

    Fú gyerekek megvettem, áh! Iszonyat jó, a megbánás szikrája sincs bennem, nagyon tetszik. :)

    Lovag kampányt elkezdtem még este, 6. fejezetnél járok. Nekem a storyval sincs semmi bajom, érdekes és többet nem is várnék egy ilyen multis címtől, szóval nálam az tök okés. Jól felkészít a harcra, jól elmagyaráz mindent többször is. Kíváncsi leszek ki a tököm az a páncélos halhatatlan nő, akit a bevezető videóban is látni és itt is feltűnt a kampányban. Valami istenségnek tűnik, aki kavarja a szálakat a 3 frakció között és sztem a vikingeknél és a szamurájoknál is felbukkan majd. Én tuti lovag leszek multiban, nagyon tetszenek ezek a paladinok.

    A grafika is áh pfú, kegyetlenül büntet! Elég jó gépem van, azt azért hozzátenném és 144Hz-es ROG moncsim. Alapból már az extrém beállításokat javasolta a játék 2560x1440 felbontásban, iszonyat szép! És ami még jó, nagyon jó a motorja (úgy tudom az új tomb raiderét használták), megy ilyen grafekon is stabil 75-80fps-el.

    Hideg élelmet már összecsomagoltam, LoL klienst asszem nem nyitom meg egy ideig most :)

  • Yodamest

    addikt

    válasz BeZol #705 üzenetére

    dede az :) be is van kalibráltatva, eszméletlen jól néz ki rajta. Én is filóztam kicsit, hogy ez vagy a witcher 3 legyen most, de úgy voltam vele, hogy sok RPG-m van, először azokat kéne végigtolni. (witcher 1-2 is megvan, de még csak futólag játszottam velük) Szóval úgy voltam vele, hogy ilyen jellegű játékom viszont 1 sincs így for honor lett belőle.

  • Yodamest

    addikt

    Redditen olvasgattam kicsit, hogy mit kifogásolnak sokan. Azért hagyják abba sokan, mert nehéz nekik :)
    Persze gondolom mindenki instant sikerre vágyik, végig se tolják a kampányt, hanem egyből mennek multiba stb. persze, hogy elkalapálják őket. Viszont azt is írja az ellentábor, amit én is gondolok, hogy ha nem adod fel egyből, adsz egy kis időt magadnak, egyből rengeteg sikerélményed lesz. Sokan írják, hogy ráéreztek és már nagyrészt nyerik a párbajokat. (get gud)

    Csak azért írom ezt le, mert bosszantó azért, hogy a vérpistikék mindennek elhordják a játékot a saját bénaságuk miatt. Persze cod, bf, far cry stb. után meglepő lehet, hogy taktikázni és gondolkodni is kell de hát na :) Annyira jellemző ez egyébként, hogy nem tudják mit vesznek az emberek. Moziban is sokszor elképedek, hogy a kisgyerekkel anyuka bemegy egy horrorfilmre, amiről azt hitte vígjáték vagy mese stb. és utána mindennek lehordja a filmet port.hu-n hogy ő nem ezért fizetett, a saját hülyesége miatt. És igen ez megtörtént eset :)

    Nekem mint ex dark souls/bloodbornosnak, illetve 2 év dota és 2 év lol után, nem hiszem, hogy komoly gondot fog jelenteni a pvp. Én már hozzászoktam a fájdalomhoz! ;] Aki lolozik az nagyon jól tudja, hogy igazából annál idegőrlőbb, nehezebb dolog nemigen van. Meg én ésszel tolom, először végigviszem a 3 kampányt, addig rá se nézek a multira.

    atainprison eszem ágában sincs kihagyni, mindenképp jön majd a GOTY belőle, csak elcsúsztattam a dolgot. :) Most a becsületért kell küzdenem.

    [ Szerkesztve ]

  • Yodamest

    addikt

    válasz lofagi #775 üzenetére

    Jön a görög frakció: rómaiak, spártaiak stb. lenne benne potenciál. Másik meg a ninják: Kakashi, Sasuke, Naruto :)

  • Yodamest

    addikt

    válasz peterson79 #942 üzenetére

    Tegnap kezdtem neki a multinak.. hát voltak hasonló érzéseim. Mondanom se kell az első 1-2 órában nem tudtam párbajt nyerni, de azóta már sikerülget a nem túl elvetemültek ellen. :DDD

    Azt én sem értem, amikor jön egy ütés vagy bash és még előtte kihátrálok vagy nyomom a counter basht és így nem történik semmi. Sokszor azért halok, mert ő pl. üt felülről egy jól látható lassú erőset, erre én le akarom basholni , de lepattanok róla ő meg kettészeli a koponyámat. Ez miért van? Nem counterel hanem egyszerűen lepattanok a karakteréről és simán betudja vinni a már megkezdett támadását.

    Visszaolvasgatva azért olvasni cifrákat, ilyen cancel olyan cancel, vannak itt már kemény legények. ;] Lovagokkal tolom, azon belül is egyelőre a Wardennel próbálok egy tűrhető szintre eljutni. Ő erősnek számít? vagy kb hol helyezkedik el? Csak mert eddig 1X jött szembe szóval nem tűnik túl gyakorinak és azt is másodjára már sikerült is legyőznöm...
    Samuraioknál csinálják azt sokan, hogy oldalra kitér és egyből megvág.... sehogy nem tudom kivédeni, mert hiába védenék azon az oldalon egyszerűen olyan gyors, hogy képtelenség.

Új hozzászólás Aktív témák