Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz Nistano #161 üzenetére

    Nem kell az okoskodás :N benne voltam végig az alfa és a béta tesztelésben is, tudom miről beszéltek, játszottam már a játékkal jó pár órát, hidd el. :)
    Az alfában a japán Orochi-t maxoltam ki (aki pont counter-attacker, tehát marhára tudom miről szól a védekezés!), a bétában pedig a lovag Lawbringert (aki pedig tank, azaz annak a típusnak is jól ismerem az előnyeit/hátrányait...).

    Ajánlom figyelmedbe azt a kommentem újbóli elolvasását amire reagáltál. Ahogy írtam: megütnek és emiatt a karakter animációja megszakad...újra és újra. Emiatt tehetetlen leszel és csak sebződsz és meghalsz majd. Persze lehet jól védekezni, stb. néha nekem is sikerült kicselezni őket,

    Tehát nem mondtam, hogy lehetetlen védekezni, tudom jól hogy vannak block mechanikák és tudok a Revenge Mode-ról is (ami 5 másodpercig tart kb., semmire nem elég, max arra hogy visszaüss és elkezdjél futni......) de normális (azaz nem béna) játékosok ellen nem sokat ér egyik se 1vsX harcoknál.

    Persze a játék megjelenése után még megúszod 1-2 hónapig az ilyenféle unfair harcokat talán, aztán ahogy belejönnek a többiek is a különböző kombókba, taktikákba, stb., úgy fognak szépen elpicsázni, mert 2 (vagy ne adj isten, 3 vagy 4 támadó) kombót nem tudsz folyamatosan kivédeni. :P Talán az első 2-3 ütést kivéded (és addig imádkozol, hogy valamelyik társad a segítségedre siessen, bár kevés erre az idő ha nincs a közelben), de előbb-utóbb úgyis valamelyik betalál és onnantól kezdve szinte szétpüfölnek.
    Velem is előfordult, hogy megúsztam 1-2 ilyen támadást, de a többsége csak szerencsén múlt: elrontotta a kombót az ellenfél, pl. valamilyen tárgyba/falba ütött a karakterem mellett az ő karaktere ezért megszakadt a kombója, stb...

    Legtöbbször inkább Nobushival sikerült megúszni az ilyeneket, vele lehet távolról is szúrkálni, így 1 szúrás, 1 menekülő-gurulás viszonylag jó taktika vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák