Új hozzászólás Aktív témák

  • RaGi91

    senior tag

    válasz Tibtobi #693 üzenetére

    Hát ha UBI-ék ezt moba-nak szánták, akkor szerintem más játékról beszélünk.
    A matchmaking már így is gané, nemhogy még a gear-t is nézze. Van hogy 1 perc mire talál.

    Ugye "skill" szerint is keres. Tehát, ha hozzáadod még a gear score-t, akkor nehéz lesz találni jó ellenfelet.

    PÉLDA: Vagyok Rep3, nagyon jó MMR-el. Szeretnék más hőssel is játszani de az még lvl1. Akkor találjon nekem olyat, hogy a közelembe legyen (ping), kb az én MMR szintemen legyen(nem komplett noob) és legyen még alacson gear scoreja is, azaz Ő is most kedzdjen új hőst. Lehetetlen, gondolj bele.

    Ha tournament is lesz belőle, vagy e-sport az is max 1v1, 2v2 lesz. A 4v4, talán elimination-be, de ott se legyen gear szerintem.

    Hát ha UBI-ék ezt moba-nak szánták, akkor szerintem más játékról beszélünk.

    @Yodamest Nekem voltak/vannak gondjaim a p2p miatt, de ha szerver lenne, ugyanez lenne, mert az ellenfelem ha laggol nincs mit tenni. Volt ellenem 1 lawbringer: EGY GUARDBREAK-et se tudtam megszakítani, hiába nyomtam jókor, ill. a parry-k nagyját is elrontottam, pedig a timing részemről rossz volt. A CGB csak akkor ment, ha előre nyomtam. Szerintem valami connection vacak volt, mert utána más ellen simán ment minden. De ez többszáz meccsből eddig 2-3x fordult elő.

    Elmentem Deathmatch 4v4-re, mert megnéztem milyen. Csapat fele bot, folyamatosan lépkednek ki, megy a gangbang, szakadozik, FOS.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák