Új hozzászólás Aktív témák

  • malystryx

    senior tag

    válasz lofagi #672 üzenetére

    Köszi a válaszokat, akkor várok még velük. :) Bár sajnos nem rendeltem elő, így nincs champion státuszom, és ládám sem volt alapból. Majd meglátom hogy haladok, és annak fejében nyitom a ládákat, a napi feladatoknál már válogattam, és tényleg ami nem tetszik, azt nem csinálom. Az jó dolog, hogy az eventek ládát adnak.
    Csak azt sajnálom, hogy nem rendeltem elő, akkor még nem voltam ennyire biztos a dologban, ha a másik 2 nem is, de a Kabuki Kensei kinézet miatt nagyon bánom. :(
    Sebaj, remélem lesz hasonló.

    Amit viszont mindenkihez intéznék, az összefoglalóban nem lehet a későbbiekben okosságokat kitenni? Például nem tudtam, hogy az assassin-ok lassabban védekeznek, ezt egy live stream közben tudtam meg, a warden meg tud olyat amit szintén nem tudtam. Story módot kezdtük a fiammal tegnap, és az egyik bossfight közben a védekezéskor nem védett, hanem automatikusan ütött egy light-ot. Ez lehet??
    Kensei-vel játszottam mindig is, szóval a warden-t nem ismerem.
    A For Honor Hungary oldalon van már 1-2 magyar nyelvre lefordított karakter guide. Én ennek nagyon örülök, mert rajtam kívül is van aki nem annyira érti az angolt. /Oroszul kezdtük ugye :) /
    Szóval biztosan szeretnék még kérdezni, és előre is köszi a türelmeteket és a segítségeteket. Igyekszem azért. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák