Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz lofagi #2048 üzenetére

    Köszi! :R Most megfogtál de legalább nem verem el a steelt fölöslegesen, a Glad vétel is csak a szerencsén múlt... ugye benéztem, hogy nem hybrid hanem assasin (reflex) de ő végül jól sült el.

    DLC hősök ezek szerint kijöttek és javarészt nerfet kapta? :W Inkompetens playerek sírnak, hogy túl OP valami, az orvosság a nerf, túl jól ismert formula R6 miatt.... :W

    Musha - légypiszok, a blokádot mindenki kijátssza. Ha s ikerül elkapni egy chaint akkor javarészt tudják, hogy ha az elsőt benyelik megtudnak állítani, aztán jön a Punish. //megvan

    Cent - Ezek szerint később lesz cumi.

    Shaman - tré külsőre, reflex guard.

    Glad - Ismerem bejön, jól is megy vele, de még mindig zavar a reflex cucc nagyon emiatt akarok vállni tőle.
    // megvan

    Shinobi - Reflex guard, inkább idegesítő mintsem erős, eddig egy két Shino player volt aki 1v1-ben megfogott.

    Highlander - Lassú nem vagyok heavy hitter párti.

    DLC-sek kivégezve, alapok meg nagyon snasszok.

    Orochi nagy kedvenc, de reflexes.
    Most Wardenre kezdek ráállni a 2x top heavy unblockable miatt nagyon bejön jókor betolva lehet vele meglepetés okozni.

    Kensei nagyon teknős nekem akárcsak a musa.

    Lawbringer az ordít síkit egy buffért pedig jó a movesetje és jól is nézne ki. :U

    Megint ott vagyok mint nyáron, nagyon tetszik a játék már a 2v1 se okoz problémát, de nem találok igazán main karaktert. :(

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák