Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz SystemRoot #410 üzenetére

    Senki?
    Ennyire élettelen ez a totyik?? Pedig aláírom én is hogy KS-el ez a lejátszó messze jobban szól a többinél. Át akartam állni a fent említett hiba miatt winampra, hát az első 10 másodpercben vonogattam a szemöldököm... olyan élettelenül szólt. Egyszerűen gagyi a dekódolása a winampnak. Ráadásul tök instabil vont a winamp Vista alatt.... hihetetlen hogy egy ilyen nagynevű szoftver ennyire egy hulladék legyen. Leszedtem Jetaudiot, de ez is bénán műxik, a hangprodukálását nem tudtam így elkülöníteni itt nem éreztem így spontán különbséget, objektíven meg nem teszteltem ki.(Winampnak nagyon ciki hogy csak úgy átlag belehallgatásnál azonnal hallottam a difit, milett volna ha nekiállok tesztelni és fülelni??)

    Valaki pls segítsen már hogy mi a répát kell csinálni ezzel a foobival hogy rendesen végigjátsza mindegyik számomat. Amúgy érdekes módon csak nagyon ritkán és kevés számnál van ez, de a pechek csúcsa hogy azok pont nagyon kedves számok nekem.

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák