Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WISHENSEN

    csendes tag

    Sziasztok,

    osszedobtam egy kis dietas etrendet edzessel, mert az utobbi 1 evben 14kgot híztam :K .

    Akkor lassuk.

    6.00 gabona es rizspehely(1% fat, no cukor - zabpehely annyira nem jon be) + zsirszegeny tej ~ 400kcal
    9.00 sovany hus(pulya,csirke) ill. hal + zoldseg ~ 300kcal
    12.00 edzes elott 2banan + feherje ~ 400kcal
    14.00 edzes utan 2alma + feherje ~ 400kcal
    17.00 hus/hal + zoldseg ~ 300kcal
    20.00 "kover" natur joghurt ~ 200kcal

    Minden etkezes utan fel liter folyadekot fogyasztok(viz ill. cukormentes szorp(plus)+viz).

    Edzesterv:

    Hetfo:
    45p aerob
    75p sulyzos edzes
    30p anaerob intervallum
    Kedd:
    45p aerob
    75p sulyzos edzes
    30p anaerob intervallum
    Szerda:
    pihi
    Csutortok:
    45p aerob
    75p sulyzos edzes
    30p anaerob intervallum
    Pentek:
    45p aerob
    75p sulyzos edzes
    30p anaerob intervallum
    Szombat:
    45p aerob
    75p sulyzos edzes
    30p anaerob intervallum
    Vasarnap:
    pihi

    Egy, ket, ha irany a BME nemzetkozi gazdalkodas vagy BCE gazdinfo. tuduuuutuududududuu

  • WISHENSEN

    csendes tag

    válasz ONE-T #5201 üzenetére

    bormegnyulas alatt a stiriakra gondolsz ? Mert en is kuzdok veluk.

    Amugy a szuztea kivonat tenyleg hatasos, nem is kicsit, DE

    "Fontos megjegyezni, hogy a testsúly csökkenése akkor maradandó és egészséges, ha hosszú folyamat eredménye. A hirtelen fogyás egyrészt megterheli szervezetünket, másrészt igen hamar visszarendeződnek a zsírszövetek a kúra befejeztével. Fontos kihangsúlyozni, mindehhez rendszeres testmozgásra és változatos vegyes étrendre is szükség van."

    [link]

    "sok helyen azt olvasom hogy pl hasizomgyakorlatokkal abszolutt nem lehet zsirt égetni...ebbe mennyire van igazsag?"

    Nekunk a "Testneveles" ora alatt ugy tanitottak, hogy mivel egyfajta mozgas, kcal eget el, de nem a hasrol, mivel kimondottan egy teruletrol nem lehet fogyni.
    Persze lehet hogy most baromsagot mondtam, majd a tobbiek kiokositanak.

    Egy, ket, ha irany a BME nemzetkozi gazdalkodas vagy BCE gazdinfo. tuduuuutuududududuu

  • WISHENSEN

    csendes tag

    válasz LOTR #5204 üzenetére

    Igen, utana neztem, koszonom a felvilagositast
    "- A hirtelen súlygyarapodás, a túl gyors izomtömeg-növekedés elkerülése. A bőr feszülésének leggyakoribb oka az általános vagy helyi hízás!"

    Hat igen, ezt beneztem. De legalabb mostmar kuzdok ! :)

    Egy, ket, ha irany a BME nemzetkozi gazdalkodas vagy BCE gazdinfo. tuduuuutuududududuu

Új hozzászólás Aktív témák