Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • melike2192

    újonc

    Kedves Mindenki,

    sok érdekeset és hasznosat olvastam itt. Nekem is gondom van a súlyommal. Szerintetek mit lehet tenni, hogy újra meginduljon kg-ban is a fogyás? Eddigi előzményem röviden:

    170 cm 107kg 37 év nő - ebből jelenleg a súlyom lement 89,8kg-ra (kb. 1 év alatt). Tavaly februárban elhatároztam, hogy vége a különböző fogyókúráknak (90 napos, káposzta, Atkins...) és életmódot váltok. Igenis fontos a mozgás, én is irodában ülök és autózom is. Beiktattam a heti 3x fitness termet (30-40 perc cardio: bicaj, ellipsis, evező, step, utána kb.65-75 perc könnyű súlyzózás edzői tervvel, ezt váltogatjuk is 6-8 hetente). Igyekszem az 5 evésre figyelni, reggelente kenyér v. pékáru (ritkán fehér) ebéd normál, du. pedig már nincs gyümölcs se szénhidrát. este még edzés után kb. 8-kor virsli, v. joghurt. Rohadtul korog a gyomrom, nem tudnék lefeküdni üresen. Kb. fél 12-kor alszom.

    Egy év alatt lement a fenti 17 kg. De még legalább ennyi kellene, ha nem 25. Most meg áll a súlyom. Hiába iszom a 1,5 - 2 liter folyadékot inkább csapvíz formában, mint szénsavas ásványvíz. Néha el vagyok keseredve, de szerencsére a mozgás már beépült a napjaimba, hiányzik is, tehát nyomom, csak jó lenne a folytatás.

    Kicsit sokat írtam, bocs, de hátha van valami meglátásotok, ötleteke.
    Előre is köszi a választ Melike :W

Új hozzászólás Aktív témák