Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • caprine

    aktív tag

    válasz Víz Elek #6530 üzenetére

    188 cm és 91 kiló az szerintem alapjaiban jó, persze a testalkat és a felhalmozodás helye is számít. Én 180-al vagyok 95-7, de olyan durvának nem érzem a dolgot, néhány változtatás és 8-10 kiló lemegy.

    A cigit el kellene különiteni a kajától, az egyiknél a mérséklés a másiknál meg a leszokás a lényeg, de egyértelmű, hogy mindkettő fejben dől el.

    Ciginél az a kérdés, hogy miért csinálod? A nikotin miatt, szocializálodás miatt (vannak ismerőseid akik bagoznak ezért te is), vagy csak unalomból? Erre kellene rájönnöd.
    - ha a nikotin miatt akkor ki kellene probálnod a tapaszt,
    - ha a haverok miatt akkor önmegtartosztatás, egy doboz rágó, és ha ők kínálnak akkor vegyél be egy rágot helyette
    - ha unalomból akkor kell valami helyette ami lefoglalja a kezed, például egy marokerősitő, fogpiszkáló mint stalonénál éveken át :D

    Fogyásnál kellene tudni a napi szokásaidat, de 100% hogy ha ilyen gyorsan hízol akkor este is tuti eszel. Alap szabály, ha már a mennyiségen nem tudsz sporolni, akkor legalább az időponton probálj meg, tehát 17 óra után nem egyél, max. rágó, de tényleg ennyi. Egyébként tényleg vagy az étel mennyiségen / összetételen kell variálnod, vagy többet kell mozogni, hogy elégjen.

    Ha fogyni akarsz akkor vagy lemozgod, vagy lediétázod. A böjt az nem rossz dolog, én idöőnként csinálom is, de ki tudja űtni az ember emésztését. Ha nagyon bevállalos vagy akkor meg lehet csinálni amit Christian Bale a gépész című filmnél csinált [link] Ha jól tudom, csak tejeskávét ivott, és ennyi, persze ennek túlzásba vételével eü. károk is keletkezhetnek, de neked nem kell eddig elmenni, de mondjuk heti 1 alkalommal ki lehet probálni 1 napra.

    Ha mozgás akkor meg nyilván azt a területet kell gyötörni amelyikkel gond van, has esetén felülés lábemelés. Nyilván a futás a legjobb, de sokan nem szeretik. Ami egyszerű, és kis helyen is végezhető az a freeletics, a kedvenc videóm [link] Csak néhány gyakorlat, a lényeg a minél több és intenzivebb munka.

    Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

Új hozzászólás Aktív témák