Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz LOTR #6205 üzenetére

    Én nem állítottam, hogy a magas ismétlésszám jobb. Azt írtam, hogy HA nem valami súlyzós géppel csinálod, akkor jobb a magasabb ismétlés, mivel súly nélkül nem kap akkora terhelést a has. Tehát ha igazán megtudja valaki terhelni, akkor nyilván nem kell sok ismétlés. Mindenesetre nálam, simán a különféle felülés/hasprés kombinációkkal kb. a napi 250 sem jelent elég terhelést (nekem még fogynom sem kell), akkor a napi 50 mennyit érhet?

    A minap csináltam egy hasedzést, összesen kb. 5-600 ismétlés volt kb. 7-8 féle gyakorlattal (nem gyakorlatonként, hanem összesen :D ) (nem emlékszem már pontosan), és ezután kezdtem csak érezni, de igazán izomlázam még ekkor sem volt. Szóval súly nélkül kellene legalább 800-1000 körüli (vagy annál több) hogy igazán megdolgoztassam (súly nélkül).

    Még egyszer mondom: természetesen jobb a nagyobb terhelés, mint a sok ismétlés, de ez otthoni körülmények között sima haspréssel nem hiszem, hogy kellően megvalósítható alacsony ismétlésszámmal.

    De mindenki tapasztalja ki magán. Akkor jó, ha másnap érzed is a hasadat, de úgy igazán ;]

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák