Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S*Tom*

    aktív tag

    válasz ALI_G #5847 üzenetére

    Köszi! Most ezzel nagyon megnyugtattál, mert ennél jobban odafigyelni mit mikor eszem és iszom már én sem tudtam. Tudom van rengeteg módszer meg diéta, tabletta stb., de én csak az étkezési szokásaimon változtattam lényegesen közben próbálom formába hozni magam, persze tudom utána olvasni azért nem ártana. A testalkatommal talán nincs lényeges problémám fizikailag rendben vagyok, később szeretnék kidolgozottabb izmokat a kitartással nem lesz gond. A fogyókúra oka nálam az volt, hogy állandóan lassúnak és fáradtnak éreztem magam 115kg környékén és kezdtem pocakosodni, rengeteg napi 0.5-1l energiaitalt döntöttem magamba, hogy fizikailag bírjam a munkám. Káros szenvedélyem egyébként soha nem volt, de rendszertelenül és egészségtelenül táplálkoztam volt, hogy hetekig nem ittam vizet csak mindenféle cukros vackot, meg quamatelt szedtem az állandó evés utáni gyomorfájásomra, most ezen változtatok amíg nem késő. Egyébként az egy hónap alatt a gyomrom is kezd helyrejönni, mert nem kellett másik doboz gyógyszert sem vennem.

Új hozzászólás Aktív témák