Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz tütüke #3708 üzenetére

    Ehh, elnyomtam a kész választ...

    A stepről tapasztalatom, hogy nem tudja helyettesíteni az alakformálót, viszont a kettő együtt (egy step és közvetlenül utána egy alakformáló vagy erősítő) nagyon jó. A step ugyanis az elején jó kis zsírégető meg állóképességjavító, de az első pár hét után már ''csak'' jó szórakozás marad, de nem érez fejlődést az ember. Nővérem több éve folyamatosan jár stepre, mert nagyon szereti, mégis kénytelen volt az általa hőn utált alakformáló edzésekbe is belekezdeni, mert már egyáltalán nincs rá hatással a step. Én is jártam régen hosszabb ideig rendszeresen, és ugyanerre jutottam. Nálam az jön be, ha kardió edzésnek veszem, és futás/bicajozás helyett stepre megyek, de marad mellette valami izomfejlesztő dolog is.

    Mondjuk ezzel együtt is az egyik legkellemesebb testmozgási forma szerintem, mármint a tornateremben gyakorolhatók közül. A hegyekben bicajozással azért nem veszi fel a versenyt. :DD

    [Szerkesztve]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák