Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz Bodor #560 üzenetére

    A sebesség rendben van, remek! :C

    Köszi a linket, na ezt én nem találtam csak az all in drivert, annál meg nem lehetett komponenst kiválasztani, csak az egészet felrakni. Az tudom hogy a win driverét kellene meghagyni, de fent leírtak szerint ezt sikerült nem betartanom. :B

    Az nem baj hogy ha újra kell rakni a rendszer, mert még kísérleti fázisban van a dolog (megy mellé a másik partícióra win8, úgy akarom hogy legyen bootkor választó menü hogy melyiket akarom indítani, valamint megnézem még az alaplaphoz adott egyéb progikat is hogy mi micsoda és mire jó).

    BIOS beállításokat majd még megírom (azok valószínűleg jól vannak, a cikkek alapján csináltam).

    Csak alapos akartam lenni, hogy minél gördülékenyebben menjen a kommunikáció, rendelkezéseteke álljon minden szükséges infó! :B
    Egyébként, az általad kért SSDOK is készítettem képet, ott van a többi között! :K
    CDM simán az melyik mód? Mert 0 fill és random típusú tesztről is csatoltam képet.

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Bodor #560 üzenetére

    Hasonló helyzetben vagyok én is, van arra mód, hogy egyszerűen eltávolítsam az AMD-s chipset drivert és felmenjen a win7 sajátja, vagy ez problémás lehet és ha nem zavar a hosszabb boot-idő, akkor inkább hagyjam fent?

    A mostani Kingston V200+ 128GB-t ha lecserélem egy Samu 840 (sima, nem pro) 120 vagy 250GB-sre az milyen előnyt/hátrányt jelentene? (utóbbinál a méretnövekedésen kívül persze :D )

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák