Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolee11

    senior tag

    válasz Emperor_ #26529 üzenetére

    Most már szándékosan nem tettem fel, annyit szívtam vele, hogy mindenképp meg akartam találni az okot. És meg is lett, egyelőre hiba nélkül működik a rendszer több napja. Természetesen legközelebb már nem állítgatok, hanem driver fel egyből. Mellesleg jó tudni, hogy ilyen gondok lehetnek, mivel itt is meg máshol is az az elsődleges ajánlás, hogy az alap sata drivert ne bántsuk... Rendben, de a példámból is látható, hogy kb. egy hétig észre se vettem, HDD-ről jöttem, ahhoz képest azért van sebesség, ott megszoktam, hogy néha várni kell, egy-egy processzre, lehet egy gyakorlott SSD-s user ezeket a dolgokat egyből észreveszi. Ha így telepítek több gépet, észre se venném a bajt, a felhasználó aztán meg főleg, max., ha tényleg elég nagyok a LAG-ok, illetve fagy a gép. Innentől kezdve telepítés alatt menni fog a win rendszernapló is...
    A másik, hogy állítólag nagyobb frissítésekkor simán visszateheti a win a microsoft drivert, érdemes erre figyelni, de persze az akadások majd észrevetetik a problémát, ismét feltenni az adott gyártóspecifikus drivert.

    no brain, no problem

Új hozzászólás Aktív témák