Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KTU

    addikt

    válasz petipetya #1160 üzenetére

    Működik.
    Spórolásból (idő és pénz), ill. lustaságból használom.
    OTP ATM vagy bankfiók befizetés, közel van és ingyenes, most már csak ezért tartom.
    (fiók is csak azért, mert az ATM már többször elnyelt párszáz e. Forintot, megkaptam, csak 3 - 6 munkanap)
    OTP Bankkártya --> Revolut, (esetleg jó áron devizaváltás) utalás --> más saját számla (pl. CIB), utalás (ez is ingyen) több darab saját vállalkozói számlára.
    Ez nem kerül így pénzembe. :U

    Bemehetnék a CIB-hez is, de a belvárosban van, parkolókeresés, parkolás (idő, pénz), sorbaállás még több idő.

    Vállalkozói számla, van olyan is aminél ingyenes a befizetés, de, parkolókeresés, parkolás (idő, pénz), sorbaállás még több idő.
    A van olyan amelyiknél nincs is lehetőség közvetlen befizetésre, csak pár más bank pénztárában, és elég borsos az ára, és a szokásos, parkolókeresés, parkolás (idő, pénz), sorbaállás még több idő.

    Este a pénzt befizetem, másnap reggel 9-ig a CIB-nél van (ha megy a GIRO), + 1 óra és vállalkozói számlán landol.

    [ Szerkesztve ]

    "Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

  • anadroid

    senior tag

    válasz petipetya #1160 üzenetére

    Hogy fognak örülni a kétforintos utalásnak. Egy kalap költségük van vele, és teljesíteniük kell.

    Én egyszer kártyával fizettem ki egy ugyanekkora számlát. Örüljenek, hogy nem személyesen fizettem (lefelé kerekítendő).

    Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák