Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    Üdv, két kérdésem lenne.

    Az első inkább elméleti (mert pár hónap múlva valószínűleg egyébként is megoldódik), de már bejött a fejembe a kérdés és igen kíváncsi vagyok: van a bankoknál a 250e-es jóváírási szint, ami fölött ugye kedvezőbb, vagy akár teljesen nulla a számlavezetési és egyéb költség (MKB-nál például még az éves kártyadíjat is elengedik). TW-Rev-CV párosokkal működhet-é, hogy egyikkel leveszek pénzt majd másikkal visszautalom? :D Vagy csak haverral szimplán utaltassam át (persze úgy a legjobb ha neki ingyenes) azt a pár ezer forintot, ha már úgyis kp-t venne ki? :DDD
    Addig oké, hogy pl. a TW 0.004%-ot levon kártyás feltöltéskor, viszont ha hitelkártyáról töltöm (és kártyás vásárlásnak veszi), akkor az meg 1%-ot jóváír, így pl. 10e-nél 40 vs 100 forint, vagyis 60Ft pluszban vagyok (elméletileg :D), na de innen hogyan tovább?

    Másik, jobban érdeklő: haveromék nyáron autóval jönnek haza angliából (legalábbis ez a terv). Visszaúton mennék velük, pár helyen megállnánk európában, majd angliából repülővel hazajönnék. Melyik/milyen kártyát lenne érdemes használni erre? TW kártyám az van, már tavaly igényeltem. Ez elég, vagy jobb/érdemesebb a Rev/CV?

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák