Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonsen5e

    addikt

    válasz ldave #27 üzenetére

    Hunting logot csináljad szépen, az nagyon jó XP-t ad, ugyanúgy mint a fatek is. Levequesttel annyira nem érdemes foglalkozni, az előbbi két tevékenység jobban adja az XP-t, és talán (szerintem kevésbé repetitív), mert ha szakmákat akarsz húzni, akkor úgyis halálra fogod magad levequestezni, főleg a gyűjtögetősöknél.

    Marauderrel lehet hamarabb hívna be, itt is az van sajnos, hogy tankokból / healerekből nagyobb hiány van mindig. Magasabb szinteken fokkal jobb lesz a helyzet ilyen szempontból.

    Grafikát néztem múltkor én is. Hiába a gigabites kapcsolat (amivel gépen 15 perc alatt lejött a full játék), kiszereltem egy régebbi netbookból egy merevlemezt, kitámasztottak papírgalacsinokkal és betettem a PS3-ba, majd kb. 10 órába tellett míg letöltött és települt.
    Az tényleg nem semmi, amit kihoztak belőle (relatíve, a PS3 limitációit beleszámítva), azért minden elismerésem, de ugyanakkor meg kell hagyni, hogy eléggé koros a kinézete egy PC ultra / (PS4) verzióhoz képest, és az is vicces, amikor 5 lépéssel tőlem bukkannak elő a karakterek.

    Úgy osszad a pontokat ahogy jónak látod, lehet később resetelni őket. A választott városodnál 48000 company seal-ért van egy beváltható cucc, ami reseteli őket.

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

Új hozzászólás Aktív témák