Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz -FreaK- #99282 üzenetére

    Engem kifejezetten érdekelt volna egy sokkal inkább scifis folytatás, ami sokkal inkább a háttérsztori kibontásáról szól, mint sem a futunk a csúnya lény elől.

    Sokan azért nem szeretik a promot, mert sok benne a logikátlan történés, emberek hülyeségeket csinálnak stb., de ilyen alapon kb. minden filmbe bele lehet kötni, egyébként meg, ha logikusan viselkednek a karakterek, akkor kb. 5 perc alatt vége a filmnek. :D

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz -FreaK- #99282 üzenetére

    A múltkor sok év után megnéztük az Alien-t és rögtön utána az Aliens-t. 30-40 éves filmekről beszélünk, de most is, sokadik megtekintésre is sokkal-sokkal többet adtak, mint ez a vérgyenge Prometheus. Az Aliens-t gyakorlatilag a máig készült egyik legjobb sci-fi/thriller/akció filmnek tartom. Majd' 40 éves fejjel konkrétan ugráltam a kanapén, hogy mekkora király volt ez már, és 31 éves a film basszus.

    Ezzel szemben a Prometheus újranézés után még csalódottabb és mérgesebb voltam, mint az első megtekintéskor. Ekkora egy idegesítő baromságot, komolyan mondom az AvP-t inkább megnézem sokadszorra, mint ezt. Teljesen logikátlan viselkedések, egybites karakterek, full gagyi szövegkönyv (volt ebben a filmben egy értelmes párbeszéd?), és még sorolhatnám.

    Ja, és nem tartom magam (és mások sem engem) intelligencia szintben kevésnek egy ilyen filmhez. Értem én, hogy mit akartak, bitang szívesen is néztem volna egy okosan összerakott filmet ebben a témában. Érdekel a sztori, kíváncsi lennék a dolgok hátterére, stb., a hangulat és a látvány nem is volt rossz, de számomra egy hót idegesítő, vontatott, elrontott film a Prometheus, egy óriási kihagyott ziccer.

    Nagyon-nagyon remélem, hogy a Covenant nem fog ekkora csalódást okozni.

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák