Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz emiki6 #93386 üzenetére

    +(#93392) Dilikutya
    Ennyi. Múltkor valamelyik adón az Utolsó cserkészt vetítették. (Az eredeti szinkronnal). Hát a reklámok ellenére is odaragadtam elé. 25 éves film és vagy 20x láttam de többet röhögtem rajta mint az elmúlt két év vígjáték termésén együttvéve. Persze a szinkron rengeteget hozzátesz ezekhez. De valahogy itt már erre sem figyelnek annyira.
    Számomra az eredeti Ghostbusters filmet (ahogy az Idétlen időkig-et is) valahol Bill Murray zseniális cinikus karaktere húzza az egekig. Tized annyi poén van benne mint amit az újra szántak de azok szépen kidolgozva ülnek a párbeszédekben.
    Erre itt vannak ezek az új vígjátékok. Pl. tegnap lenyomtam a Sausage Party-t. Az, ha alpári módon végigkáromkodnak egy filmet...azon nehéz röhögni. Bár annyival jobb volt a helyzet, hogy ez valami beteges agyszülemény...és szerintem ez megint egy olyan film amit Seth-ék a saját szórakozásukra csináltak.

    Jó bevallom (önmagamat meghazudtolva) volt nemrég a Movie 43. Az egy irdatlan nagy baromságnak lett tervezve...de valahol ha eléggé ki van kapcsolva az agyad lehet rajta röhögni.

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák