Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz k-adi #83733 üzenetére

    "korizás közben meg zavar a kori csikorgó hangja? ez ugyan olyan: mozizáshoz a popcornos zacsi csörgését is el kell viselned" - ez totális baromság. Korizni nem lehet kori nélkül, de filmet nézni lehet popcorn nélkül. Miért, ó miért evidens, hogy a parasztnak mindenképp tömnie kell a pofáját valamivel mozizás közben? Én ezt nem tudom bedolgozni.

    (#83719) w333: :D az úgy nem ér, csak egy mínuszt adhatsz. Ezek szerint az Ex Machina is az erősen megosztó filmek közé tartozik. Mindenesetre én teszek vele egy próbát este.

    [ Szerkesztve ]

  • sixpak

    nagyúr

    válasz k-adi #83733 üzenetére

    "...pisiszünet: feltételezem, elmúltál már ~14, úgyhogy talán kibírsz 3 órát pisilés nélkül..."
    És ha negyvennel múlt el 14?...ott már folyik ha kell, hanem. :D
    Amúgy a mozinak varázsa van, amibe beletartozik a popcorn szag is, noha én soha nem eszem moziban, pont amiatt, mert nem akarok vele zavarni senkit...vagy rajtam kívül azt a 3 embert, aki nem eszik. :D
    Engem a legjobban az zavar, hogy ha nem sikerül a két nézőtér közti folyosó melletti sorba ülni (ahol ki lehet nyújtani a lábat), akkor egy óra után már nagyon szarul vagyok. A kép/hang nagyon változó, mozitól/teremtől is függ, de otthon úgy állítom be a hangot és a képet, ahogy akarom....de ez messze nem kompenzálja a méret különbséget, mondom ezt úgy, hogy nincs kicsi tévém és projektorom is van.

    Ja, és a legfontosabbat majdnem kihagytam...moziban nem lehet böfögni-fingani... ;]

    ON: The Hateful Eight: hát ez zseniális, nagyon tetszett!
    Viszont egy 20 percet ki lehetett volna nyesni belőle, semmiféle hátránya nem lett volna a rövidebb változatnak.
    Még két dolog: Tim Roth nem a szerepét játszotta, hanem Christoph Waltz-ot, ez nagyon szemet szúrt, de nem zavart mert szeretem ezt a stílust.
    A másik. Michael Madsen-nek nyugdíjba kellett volna már mennie vagy legalább is visszautasítani ezt a szerepet (tudom, baromság).
    Ő volt az, aki a legjobban elütött a többi szereplőtől, végig azt éreztem, hogy ott vannak a szereplők és Michael Madsen...Na mindegy, ezzel együtt is egy kövér 9-es.

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Új hozzászólás Aktív témák