Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz FoxiestFox #75026 üzenetére

    A Batman filmeken kívül más rendezését nem láttam, a Sötét lovag idején kb. azt se tudtam, ki ő, bár nem is volt sok filmje, és azok is érdektelennek tűntek akkor is számomra. Mai napig nem értem a hasraesést, jó filmek, de ennyi. Az a baj, hogy ő véresen komolyan gondolta, de nekem sok ez egy szuperhősfilmtől. 10 év alatt is csak a 89-es Batmant többször láttam, mint a Nolan trilógiát összesen, de még a Batman Forever és a Batman & Robin is szórakoztatóbb minden bárgyúságuk és ripacskodásuk ellenére. Mert tényleg nagyon ripacs filmek, Val Kilmer és George Clooney pedig elég sótlan Bruce Wayne, Bale karaktere ebből a szempontból jobb, bár Michael Keaton-t ő sem éri utol. Maga a három film pedig nekem nem volt elég, hogy érdeklődni kezdje a két korábbi, vagy épp a későbbi filmjei iránt, akkor se, ha mindet ő írja. Jobban szeretem a fantáziavilágú interaktív képregényeket, gyerekkoromban ezt egyedül Tim Burton két Batman filmje képviselte, megjegyzem, zseniálisan, így én örülök a mostani filmeknek, kivéve mondjuk a Pókembert és a F4-et, eddig azok nem jöttek össze, de az X-Men és a többi Marvel film elhozta azt, amit 1990-ben csak rajzolva láthattam. És ezt nem tudta hozni Nolan Batman trilógiája, mert kilépett a képregényből, és hús-vér film akart lenni. Ebből a szempontból többet várok a Batman v Superman-től és a Suicide Squad-tól.

    Nolan többi filmje meg továbbra sem érdekel, de nem miatta, egyszerűen a téma nem izgat, az ő személye pedig kevés, hogy mint film, érdekeljenek.

    Persze nem kell senkinek sem egyetértenie velem, nem feltétlenül egyszerű a világképem nekem sem. :)

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák