Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz Mik76 #107365 üzenetére

    Ha már szóba hoztad :D

    Szóval tegnap én is megnéztem, elég vegyes érzelmeim vannak, mert a film első fele egészen érdekes, egy új világ, felvázolja a konfliktusokat, szinte már District 9 szinten mozog, aztán a film második fele meg ennek a szöges ellentéte, egy 1 bites sztori, az is gyengén megvalósítva.

    A két főszereplővel nem volt különösebb gondom, igaz az ork zsarut szerintem túl infantilisre csinálták, de nekem még éppen a határon mozgott. A tünde lány viszont egy kövér 0, 1 óra 50 percen keresztül mintha nem is lenne a film része, utána meg 1 perc alatt ledarálja a sztorit, a végén meg persze sajnálni kéne, gondolom.

    Aztán ott van a menekülés sztori, ami elég nagy katyvasz lett, jönnek a tündék, futás, jönnek a csikánok, futás, jönnek az orkok, futás, megint tündék, megint orkok. Az ember csak kapkodja a fejét.

    A végén meg, hogy a szitává lőtt, agyonvert páros simán legyakja a 3 badass tündét, akik előtte simán agyonvertek 30 gangsztát, meg egy tucat swatost, szóval elég hiteltelen volt, már-már rambói magasságokban mozgott.

    Szóval csalódott vagyok. Mert, ha az ember elmegy a bordélyba, akkor tudja, hogy a pénzéért mit kap, szerelmet biztosan nem, de itt elvágtatunk fehér lovon az elefántcsont toronyba, felküzdjük magunkat a királylány szobájába (film első fele) és amikor benyitunk kiderül, hogy a királylány egy ordas nagy ribanc, aki egy patront megér ugyan, de feleségül biztosan nem fogjuk venni (film második fele).

    Szerintem a netflix jobban járt volna, ha egy nagy durrantás helyett, inkább ebből a pénzből csinált volna egy sorozatot (2 évad kijött volna belőle), mondjuk egy trónok harca szintűt, csak sajnos úgy látom nincsen egy épkézláb ember, aki egy normális sztroit meg tudna írni, ha nem is Martin vagy Tolkien szinten, de legalább fele olyan jól.

    #értékelés Bright

    [ Módosította: Viszlát ]

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Új hozzászólás Aktív témák