Keresés

Aktív témák

  • rétisün

    veterán

    válasz Jim-Y #42138 üzenetére

    nem volt, úgy aludtam, mint a bunda :DDD

    de nem azért, mert a film unalmas lett volna :N talán kicsit valóban lassú (vagy inkább lassabb, mint a hasonló témájú filmek) de összességében még nem éreztem, hogy nyúlik, mint a rétestészta :D
    nem valószínű, hogy megnézném még egyszer, nekem ez eléggé egyszernézős film. én nem éreztem elpazarolt 1,5 órának, amíg néztem, lekötött, a hangulata bejött a lassabban folydogáló cselekménnyel együtt, szóval egyszer bőven jó :K

    és mielőtt bárki azzal jönne, hogy "biztos nem értetted meg" közlöm, hogy nekem ez szórakozás, kikapcsolódás volt, és annak megfelelt. aki bármit bele akar magyarázni a filmbe (nem csak ebbe, bármelyikbe) tegye, sőt egyértelműen vannak filmek, amikbe jobban bele lehet mélyedni, utána napokig agyalni rajta, de nekem a drive nem ilyen.

    6/10

    mod: mivel itt (is) elhangzott annyiféle vélemény (2 ponttól 10-ig volt minden :D ) igyekeztem elvárások nélkül, elfogulatlanul nézni.

    [ Szerkesztve ]

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Aktív témák