Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96241664

    törölt tag

    válasz bodnar123 #4552 üzenetére

    Tedd már le ezt a játékot, könyörgöm... Mindig minden rossz, ellened folyamatosan csalnak, mit élvezel így benne, mi értelme van így az egésznek?

    Komolyan, akárhányszor benézek ide, mindig a te sírásodat és összeesküvés-elmélteidet látom meg elsőnek.

    Fogalmad sincs hogy működik egy ilyen játék, de ahelyett, hogy tájékozódnál, terjeszted a kitalált hülyeségeidet folyamatosan. Meg olyan dolgokon akadsz fenn egy videojátékban, amivel a technológia jelen állása szerint úgysem tudnak mit kezdeni. Ha nem tudod elfogadni, hogy ez ilyen, akkor le kell tenni, kész.

    Jó lenne ide egy topikgazda, aki kicsit rendet tud tartani. Már nem a játékról szól ez a topik csak pár ember folyamatos sírásáról és konteózásáról.

    [ Szerkesztve ]

  • Nandinagy

    addikt

    válasz bodnar123 #4552 üzenetére

    Persze, hogy szar a játék senki nem vitatja.Annyi a különbség, hogy én nem írok napi 3 litániát arról, hogy mennyire random meg szar a játék. Mert ha leírod hatvanszor attól majd megjavul? :D Persze mindenki panaszkodik arra van a fórum, de az ilyen dolgokat mint az idézet totál feleslegesen hozod ide be mert semmi köze nincs hozzá.
    Nekem ezzel a résszel van bajom:
    "Persze az már gyíkemberes teória, hogy egy 20:0 menő youtuber, aki egy millát belekölt a játékba egy évben és folyamatos ingyen reklámot csinál a játéknak vajon hogyhogy mindig tud tökéletesen miliméter pontosan védekezni. Vajon... Jó az a 11 win. Azzal is lehet színes lapokat gyűjteni."
    Te ezt nem bírod elviselni, hogy vannak akik a szar játékban is tudnak kiemelkedő eredményt elérni mert ilyen jók. Képzeld van egy barátom aki profi és játszottam már vele párat. A saját térfelemről alig tudtam kijönni úgy védekezett online meg offline is.
    Attól, hogy jössz megint a teóriáddal amiket úgy bizonyítasz, hogy hát ha nálad ez így nem megy akkor nála, hogyan azzal nem tudok mit kezdeni.
    Göcsörtös labdával meg hepehupás pályán is szarrá verne kosárban Curry vagy Lillard ehhez nem kell zseninek lennem. Egy esportoló olyan mint egy kosárban akármilyen sztársportoló. Nem keresnek annyit nyilván de attól függetlenül a saját sportjukban top szinten van. Te meg ehhez hasonlítgatod magad.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák